×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Vyrovnávací vrstvy

...vyrovnáme každý povrch, doma, v kanceláři i ve výrobní hale.

"S námi to bude na rovinu…"
Rovná podlaha je základním předpokladem pro její kvalitní užívání. Samonivelační stěrky a lité potěry MFC byly vyvinuty pro široké spektrum použití dle  typu konstrukce a funkčnosti budoucího provozu. Jsou určeny pro roznášecí a vyrovnávací vrstvy podlah v občanské a bytové výstavbě jako podklad pro konečnou podlahovou krytinu. Umí řešit nedostatečnou rovinatost i mechanickou odolnost. Díky svým jedinečným vlastnostem je lze použít také při renovaci starých dřevěných, keramických i kamenných  podlah, pro instalaci podlahového vytápění či jako tepelně izolační vrstvu. Stačí si jen zvolit vhodný podlahový systém odpovídající Vašim požadavkům.