×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Výhody

 • Odolnost

  Průmyslové použití stavebních směsí musí splňovat zvýšené požadavky na mechanické pevnosti a odolnost povrchu. Naše produktky se vyznačují nejen vysokou přídržností k podkladu, pevnosti v tahu za ohybu a tlaku, ale díky těmto vlastnostem mají vysokou odolnost povrchu proti valivému zatížení a obrusu. Všechny tyto vlastnosti jsou zárukou dlouhodobé životnosti finálního povrchu.

 • Produktivita

  Širokou škála výrobků, nám umožňuje nabídnout optimální řešení konkrétního projektu. Naše produkty jsou vyvinuté dle požadavků moderního stavebnictví, aplikují se převážně strojně, v minimálních vrstvách a tím zjednodušují lidskou práci. Díky efektivnímu zpracování a úspoře materiálu i času je dosaženo vysoké úrovně produktivity práce při výstavbě. 

 • Snadná aplikace

  Vysoká roztékavost, dobrá zpracovatelnost a přilnavost našich produktů jsou základní vlastnosti, které zaručují snadnou a rychlou aplikaci. V kombinaci s možností moderního strojního zpracování lze provádět větší pracovní celky za jednu pracovní směnu. 

 • Kvalita

  Samonivelační stěrky se vyrábí z velmi kvalitních křemičitých písků, cementů a speciálních přísad. Vysoká kvalita je zaručena pečlivou kontrolou všech vstupních surovin v naší moderní laboratoři a unikátní výrobní technologií plně automatizovaného provozu. Ve výrobě uplatňujeme certifikovaný systém řízení jakosti ISO 9001. 

 • Ekologické

  Cílem našeho výrobního procesu a vývoje nových výrobků je jejich minimální dopad na životní prostředí. Naše produkty se vyrábí bez caseinu, s velmi nízkým obsahem emisí a tím minimalizují ekologické zatížení naší planety. 

 • Kreativita

  Dekorativní podlahové materiály nabízí estetické a vysoce odolné řešení komerčních i administrativních ploch. Různé velikosti plniva a barevnost pojivové matrice nabízí nekonečné kreativní možnosti, které dokáží podpořit dominanci a vzhled finální podlahy, a to v případě samonivelační stěrky i broušeného terrazza.

 • Vývoj a inovace

  Naše zkušenosti získané v oblasti aplikace se ukázaly jako neocenitelné při vývoji a výzkumu našich specializovaných stavebních produktů. Našim cílem je neustálá inovace a možnost reagovat na potřeby stavebního trhu. K tomuto účelu nám slouží naše moderně vybavená laboratoř, kde sázíme na kvalitu, rychlost aplikace a kreativitu.

 • Životnost

  Samonivelační stěrky vyráběné pro průmyslové použití musí splňovat zvýšené požadavky na mechanické pevnosti a odolnost povrchu. Stěrky na bázi polymercementu se vyznačují nejen vysokou přídržností k podkladu, pevnosti v tahu za ohybu a tlaku, ale díky těmto vlastnostem mají vysokou odolnost povrchu proti valivému zatížení a obrusu. Všechny tyto vlastnosti jsou zárukou dlouhodobé životnosti finálního povrchu.

 • Český výrobek

  Ano, i to je velká výhoda. Podporujeme domácí ekonomiku, dáváme práci lidem v České republice a naše výrobky necestují týdny v kontejnerech po moři. Výborné vlastnosti našich stavebních směsí prověřují uživatelé průmyslových i bytových prostor.