×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět

Sanační tmely a malty

Použití

Materiály se používají pro opravy lokálních výtluků a prasklin podlah, schodišť, stěn, rohů atd. (tmely) nebo jako ochranná, výplňová či finální vrstva poškozených betonových konstrukcí (malty).

MFC Sanfix 230

MFC Sanfix 230 se nanáší v síle vrstvy 1 - 50 mm během jednoho úkonu. Je určen k vyrovnání hrubých nerovností, především betonových povrchů, pro jemné i hrubé tmelení výtluků a prasklin podlah, dále je možné materiál použít pro opravy stěn, schodišť, rohů nebo pro vytvoření spádové vrstvy. Lze jej použít i na dřevěné, kamenné, keramické dlažby a obklady. 

MFC Sanfix 250

MFC Sanfix 250 je určen jako hydroizolační materiál pro ochranu betonových konstrukcí se savým podkladem. Používá se před aplikací sanačních malt MFC, určených k rychlým opravám betonových a železobetonových podlah, k renovaci litých betonových sloupů, balkonů, teras schodů apod.

MFC Sanfix 251

MFC Sanfix 251 je určen jako ochranný nátěr na výztuž betonových konstrukcí po jejím očištění od korozních zplodin. Zároveň je malta určena jako adhezní můstek k zajištění soudržnosti nově nanášených vrstev s podkladem, kde je zvýšený požadavek na soudržnost. 

MFC Sanfix 260

MFC Sanfix 260 se nanáší v síle vrstvy 5 - 50 mm během jednoho úkonu. Je určená pro opravy a reprofilaci betonových konstrukcí. 

MFC Sanfix 261

MFC Sanfix 261 se nanáší v síle vrstvy 1 – 5 mm během jednoho úkonu. Je určená pro tenkovrstvé opravy a reprofilaci betonových konstrukcí.

MFC Sanfix 270 !NOVINKA!

MFC Sanfix 270 Jedná se o tzv. bleskový potěr, který za běžných podmínek umožňuje pokládku podlahových krytin již po 24 hodinách! Nanáší v síle vrstvy 10 - 100 mm během jednoho pracovního úkonu. Je určen pro vyrovnání nerovností především betonových podlah, tvorbě spádových vrstev, jako podklad pod podlahové krytiny v občanské a bytové výstavbě.