×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Logistické centrum Šmídl

Náš výrobek MFC Cobet 115 byl aplikován v nově budovaném logistickém centru firmy Šmídl.

MFC Cobet 115 je výrobek určený pro povrchovou úpravu betonových ploch se středně těžkým provozem. Obsahuje vysoce kvalitní abrazivo "METALIK", které zajišťuje vynikající odolnost povrchu vůču opotřebení a dlouholetou životnost.

"METALIK"
Umělé plnivo vznikající tavením v aluminotermických procesech kovů hliníku. Vyniká velmi vysokou tvrdostí (stupeň 8,4 dle Mohse) a vynikající abrazi odolností.

 

 

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.