×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Sazka (O2) Aréna

Sportovní víceúčelová hala SAZKA ARENA Praha

Samonivelační vyrovnávací stěrka MFC Level 305 byla použita na vyrovnání ochozů haly, které se vyznačovaly nerovnostmi v rozsahu 1 - 80 mm. 

Z důvodu časové tísně bylo nutné provést vyrovnání v jednom pracovním kroku, což vyžadovalo použití materiálu bez objemových změn.

MFC Level 305 v tomto nelehkém testu obstál na výbornou.

Použitý materiál - MFC Level 305

Celková spotřeba - 160 000 kg

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.