×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Průmyslové podlahy

... 25 let zkušeností a již více jak 20 000 000 m2 ploch

Průmyslové podlahy

 

"Vše začíná od podlahy"
Průmyslové podlahy se řadí mezi jedny z nejvíce namáhané části objektu. Jsou denně vystaveny silnému statickému i dynamickému namáhání, vyvolanému pohybem manipulačních zařízení, automobilů či osob. Průmyslové podlahové systémy MFC byly vyvinuty pro široké spektrum použití jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích, s ohledem na budoucí zatížení, odolnost proti opotřebení, rovinnost, protiskluznost, nehořlavost i snadnou údržbu provozu. Vysoká kvalita našich výrobků je denně ověřována v celé řadě provozů skladových a výrobních hal, logistických center, dílen, obchodních center či parkovacích ploch. Stačí si jen zvolit vhodný podlahový systém, odpovídající Vašim požadavkům.