×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Modleticích u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět

Penetrační hmoty

Použití

Penetrační hmoty jsou určeny pro uzavření a zpevnění podkladů z betonu, dřeva, keramiky atd. nebo jako spojovací můstek mezi jednotlivé nanášené vrstvy. Zamezují úniku vody z nanášeného materiálu do podkladu.

MFC Primer 620

MFC Primer 620 (akrylová disperze) - je určen pro uzavření a zpevnění podkladů z betonu, dřeva, keramiky atd. nebo jako spojovací můstek mezi jednotlivé vyrovnávací vrstvy z materiálů MFC (MFC Sanfix 200, MFC Level 300, MFC Final 400). Zamezuje úniku vody z nanášeného materiálu do podkladu.

MFC Ekopox 660

MFC Ekopox 660 (vodná disperze epoxidové pryskyřice) - je určen k uzavření a zpevnění podkladů z betonu, dřeva, keramiky atd. a všude tam, kde jsou kladeny zvýšené požadavky na soudržnost nanášených vrstev. Lze jej použít k uzavření vlhkých podkladů. 

MFC Ekopox 661

MFC Ekopox 661 (bezrozpouštědlový systém na bázi epoxidové pryskyřice) - se používá jako penetrační pryskyřice pro cementové, betonové a samonivelační podklady s možností natírání nebo stěrkování. 

MFC Ekopox 2020 QUICK

MFC Ekopox 2060 je dvousložková penetrace na bázi epoxidové pryskyřice se zrychleným vytvrzováním k uzavření a zpevnění především betonových a anhydritových podkladů.

MFC Ekopox 2060

MFC Ekopox 2060 je dvousložková penetrace na bázi epoxidové pryskyřice s vynikající přilnavostí na mastné a zaolejované podklady jako spojovací můstek s následným přesypem křemičitým pískem.