×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Rezidence Austerlitz

Naše společnost se stala dodavatelem litých anhydritových potěrů na pokračování výstavby projektu Rezidence Austerlitz ve Slavkově u Brna.

Úspěšný projekt se tak rozrostl o 18 řadových rodinných domů. Naše společnost zajišťovala dodávku cca 80 m3 litého anhydritového potěru MFC Anhydrit 020, který dodáváme systémem aplikačních návěsů Bremat a TransMix.

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.