×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

LIKOV

Samonivelační průmyslová stěrka MFC Final 430

Druhá etepa rekonstrukce podlahových ploch ve společnosti LIKOV s.r.o.

Jedná se o úpravu stávajících podlah v prostorách skladů, kde se původní plochy upravují pro systém regálových zakladačů.

Po osazení ocelových kolejnic se provádí dorovnání plochy v síle vrstvy cca 50 mm s finální povrchovou úpravou MFC Final 430.

Použitá skladba:

- očištění podkladu tryskáním
- penetrace podkladu MFC Primer 620
- dorovnání podkladu vyrovnávacím potěrem MFC Final 420 v síle vrstvy 50 mm
- finální povrchová úprava průmyslovým potěrem MFC Final 430 pro velmi těžký provoz v síle vrstvy cca 6 mm

Celková spotřeba materiálů řady MFC Final 400 činí více jak 12 000 kg.

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.