×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět

Impregnační hmoty

Použití

Impregnační hmoty jsou určeny jako konečná povrchová úprava především betonových ploch. Zabraňují pronikání škodlivin do povrchových vrstev konstrukcí a tím zvyšují užitnou hodnotu stavebních děl a jejich estetický vzhled.

MFC TerrazzoSealer !NOVINKA!

MFC TerrazzoSealer je speciální prostředek na bázi rozpouštědel, obsahující
silan a siloxan pro impregnaci a utěsnění především broušených povrchů s výjimečnou odolností vůči vodě a olejům.

MFC Ekopox 630

MFC Ekopox 630 (epoxidová impregnace) -  je určen k impregnaci především betonových ploch např. garáže, skladiště, supermarkety, schodiště, sklepní prostory apod. Vhodný je jako finální povrchová úprava k samonivelačním stěrkám MFC Final 400.

MFC MC-DUR 2095 M

MFC MC DUR 2095 M (polyuretanová impregnace) - je určen k ošetření nových i starých povrchů z vyrovnávacích materiálů MFC nebo běžných betonových ploch. Zlepšuje mechanickou a chemickou odolnost, usnadňuje čištění a údržbu podlah.

MFC Stoplak 2174

MFC Stoplak 2174 je určen jako ochranný nátěr zabraňující odpařování vody z povrchu strojně hlazených průmyslových podlah se vsypem a dalších cementem vázaných potěrů a malt.

MFC Curol SiT60

MFC Curol SiT 60 je určen jako ochranný nátěr zabraňující odpařování vody z povrchu strojně hlazených průmyslových podlah se vsypem a dalších cementem vázaných potěrů a malt.

MFC Stoplak 610

MFC Stoplak 610 (akrylová impregnace) - je určen k ošetření nových i starých povrchů z vyrovnávacích materiálů MFC nebo běžných betonových ploch. Zlepšuje mechanickou a chemickou odolnost, usnadňuje čištění a údržbu podlah, u čerstvých ploch zajišťuje rovnoměrné zrání.