×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Draka Kabely

V roce 1998 a následně 2001 realizovala naše společnost celkem více jak 15 000 m2 podlahových ploch s povrchovou úpravou MFC Final 410 ve firmě Draka Kabely, s.r.o. ve Velkém Meziříčí.

Jednalo se o nové výrobní a skladové plochy jednoho z největších výrobců kabelů nadnárodní holdingové skupiny Draka Holding N.V.. 

I po více jak 17 letech náročného provozu poskytuje povrch MFC Final 410 bezproblémové užívání a téměř nestárnoucí vzhled. Dokazuje tak jedinečnou odolnost a životnost systémů na bázi polymer-cementových stěrek.

Termín realizace: 1998, 2001

Fotografie pořízeny v roce: 2015

Investor: Draka Kabely s.r.o., Velké Meziříčí

Použitý materiál: MFC Final 410

Výměra: 15 200 m2

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.