×

  • MFC - MORFICO

    MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

    Více

  • MFC - IZOBLOK

    Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

    Více

  • MFC - NOVINKY

    ANHYHDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Modleticích u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

  • MFC
    +
  • cs
MFC
+
Zpět na reference

Dětský svět EXCALIBUR CITY v barvách MFC Final 410

V závěru měsíce května jsme ralizovali 700 m2 podlahových ploch barevných stěrek v nově budovaném Dětském světě - EXCALIBUR CITY, Hatě.

Na dvou nadzemních podlaží byla vytvořena zcela jedinečná úprava stávajících podlahových ploch výrobkem MFC Final 410. Různé barvy a tvary byly provedeny dle požadavků zákazníka a to v rekordně krátkém čase aplikace - v jeden den!

Použitá skladba:
- kuličkové tryskání povrchu
- sanace trhlin a spár v pokladu 
- hrubé srovnání podkladu MFC Final 420
- finální povrchová úprava porvchu MFC Final 410 v barvě: černá, červená, zelená, žlutá, oranžová, bílá 

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.