×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět na reference

Designová podlaha ve firmě Antreg, Vyškov

Společnost AAP Hranice s.r.o. realizovala v nové administrativní budově společnosti Antreg ve Vyškově 500 m2 broušených podlahových ploch z černého Micro Terrazza.

Tato technologie nabízí estetické a vysoce odolné řešení komerčních a administrativních ploch. Tři velikosti plniva a různá barevnost pojivové matrice nabízí nekonečné kreativní možnosti pro finální vzhled této podlahy.

 

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná.