×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+

Systém dekorativních broušených podlah z terrazza nabízí estetické a vysoce odolné řešení komerčních i administrativních ploch.  Různé velikosti plniva a barevnost pojivové matrice nabízí nekonečné kreativní možnosti, které dokáží podpořit dominanci a vzhled finální podlahy. V současné době jsou jedním z nejoblíbenějších materiálů pro obchodní haly, průmyslové stavby a místa s vysokou návštěvností. Díky polymercementové matrici je možné provádět terrazzové podlahy ve velkých plochách bez dilatací. Vyznačují se téměř nulovými objemovými změnami a vysokou přilnavostí k podkladům.