×

 • MFC - MORFICO

  MORFICO s.r.o. byla založena v roce 1991 jako stavební firma se specializací na povrchové úpravy průmyslových betonových podlah a ploch. V současné době nabízíme široký sortiment výrobků, nacházejících uplatnění v moderním způsobu výstavby bytových, občanských i průmyslových staveb. Vývoji vlastních materiálů z tuzemských surovin zajišťuje nejvyšší kvalitu.

  Více

 • MFC - IZOBLOK

  Dřevocementové tvárnice jsou stěnové díly velkého formátu, určené pro suché zdění, splňující všechny požadavky na moderní výstavbu. Pozitivní vlastnosti dřeva použitého k výrobě a technologické postupy eliminující jeho negativní vlastnosti zaručují vynikající technické parametry stěn.

  Více

 • MFC - NOVINKY

  ANHYDRIT JIŽ NABÍZÍME I V PRAZE! Součástí našeho nového areálu v Tuklatech u Prahy je i sklad suchých cementových směsí!

 • MFC
  +
 • cs
MFC
+
Zpět

Anhydritové a cementové potěry

Použití

Materiály jsou určeny pro vyrovnávací vrstvy nových i starých podlah v občanské a bytové výstavbě jako podklad pro konečnou povrchovou úpravu (např. dlažby, koberce, plovoucí podlahy, PVC).

MFC Anhydrit 020 (025, 030)

MFC Anhydrit 020 (025, 030) je potěrová směs na bázi síranu vápenatého (Anhydritu), určená pro lité vyrovnávací (podkladní) vrstvy podlah - pod podlahové krytiny v občanské a bytové výstavbě. 

MFC Portland 020

MFC Portland 020 je potěrová směs na bázi Portlandského cementu, určená pro lité vyrovnávací (podkladní) vrstvy podlah - pod podlahové krytiny v občanské a bytové výstavbě. 

MFC Porocem (300,500,750)

MFC Porocem (300,500,750) je litá cementová pěna určená pro vyrovnávací (podkladní) a izolační vrstvy podlah zejména v obytných, občanských a průmyslových objektech.

MFC Thermio+

MFC Thermio + je speciální litý potěr s vysokou tepelnou vodivostí, určený pro systémy teplovodního a elektrického podlahového topení. Maximalizuje efektivitu a komfort vytápění a snižuje jeho energetickou náročnost.